Kaplangözü Taşının Faydaları ve Özellikleri

Etkilediği Çakralar: 3. Güneş sinir ağı çakrası
Kaplan Gözü Taşının Uyumlu Olduğu Burçları: Aslan, başak, yay
Kaplan Gözünün Faydaları Kaplan Gözü Bedensel Faydaları: Kaplan Gözü Mide rahatsızlıklarında etkilidir. İnsülin üzerinde etkili olduğu için pankreas ve şeker hastalığı üzerinde pozitif etkisi vardır. Böbrek üstü bezlerinin aşırı çalışmasını önlediği düşünülür, sinir sistemini de yatıştırma etkisi olduğunu söylerler.
Kaplan Gözü Zihinsel Faydaları: Cesaret ve konsantrasyon taşıdır. Güç ve dayanıklılık verir. Dikkat dağınıklığı olan insanların dikkatini toplamasını sağlar. Bilhassa öğrencilere bu taş tavsiye edilir. Sahiplenme arzusunu güçlendirir. Yumuşak ve kadifemsi görünüşü ile insanı rahatlatır. Bu taş duygulara hitap eder Bu yüzden sevgililer arasında rağbet görür. Sevgiliye hediye edildiğinde arada telepatik bir bağ kurulur. Aradaki bağ kuvvetlenir.

Taş Mabeti: Kaplan Gözü Taşı ile Güç ve Koruma

Taş Mabeti olarak, doğanın gücünü taşıyan ve sizi koruyan Kaplan Gözü Taşı koleksiyonumuzu www.tasmabeti.com adresinde sizin için sunmaktan gurur duyuyoruz. Kaplan Gözü Taşı, enerjinizi dengeleyerek güçlü bir bağışıklık oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Kaplan Gözü Taşı Nedir?

Kaplan Gözü Taşı, mikrokristalin bir türü olan kuvarsın bir varyetesi olarak bilinir. Altın-kahverengi renkteki parlak bantları ve göz alıcı görünümü ile dikkat çeker. Estetik çekiciliği ve koruyucu özellikleri ile tanınan bu taş, içsel güç ve cesaretin sembolüdür.

Kaplan Gözü Taşı'nın Özellikleri ve Faydaları

Güç ve Cesaret: Bu taş, içsel güç ve cesareti artırabilir, böylece zorluklarla daha etkili bir şekilde başa çıkabilirsiniz.

Koruma ve Şans: Kaplan Gözü Taşı, negatif enerjilerden koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda şansı çekme potansiyeline sahiptir.

Zihinsel Netlik: Zihinsel netlik ve odaklanma yeteneğinizi artırarak, daha bilinçli kararlar almanıza yardımcı olabilir.

Bağışıklık Sistemini Güçlendirme: Taş, bağışıklık sistemini güçlendirme ve fiziksel dayanıklılığı artırma konusunda etkili olabilir.

Taş Mabeti Kalitesi

Taş Mabeti olarak, www.tasmabeti.com adresinde sizin için özenle seçtiğimiz Kaplan Gözü Taşı koleksiyonumuzu sunuyoruz. Doğadan ilham alarak hazırlanan takılarımız ve dekoratif objelerimiz, güç ve enerjiyi bir araya getiriyor.

Kaplangözü Aksesuar

Kaplan Gözü Bileklik (Güç& Cesaret)

Orijinal fiyat: ₺265.00.Şu andaki fiyat: ₺215.00.

Kaplan Gözü Bileklik Zirkon Kaplama (Güç & Cesaret)

Orijinal fiyat: ₺175.00.Şu andaki fiyat: ₺125.00.

Kaplan Gözü Ham Taş (Cesaret ve Motivasyon Taşı)

Orijinal fiyat: ₺125.00.Şu andaki fiyat: ₺75.00.

Kaplan Gözü Kırıktaş Bileklik (Cesaret & Güç)

Orijinal fiyat: ₺175.00.Şu andaki fiyat: ₺125.00.

Kaplan Gözü Kırıktaş Bileklik (Cesaret & Güç)

Orijinal fiyat: ₺125.00.Şu andaki fiyat: ₺95.00.

Kaplan Gözü Kolye (Cesaret & Motivasyon)

Orijinal fiyat: ₺225.00.Şu andaki fiyat: ₺175.00.

Kaplan Gözü Pandül

Orijinal fiyat: ₺285.00.Şu andaki fiyat: ₺225.00.

Kaplan Gözü Taşı Gümüş Yüzük

Orijinal fiyat: ₺1,400.00.Şu andaki fiyat: ₺995.00.

Kaplan Gözü Taşı Gümüş Yüzük (Cesaret ve Motivasyon Taşı)

Orijinal fiyat: ₺1,400.00.Şu andaki fiyat: ₺995.00.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir